Kalitenin satılmadığı hiç mecrada gerçek anlamda kar edilemez...
Kalite satmaya çalışanlar, satış sonuçlarına değil, satış sebeplerine odaklanırlar.
"düşünmeden alma" olgusu, ticari firmaların oldukça büyümesine de yol açar. fiyatın düşük olması, sürümü çok arttırır ve insanlar tereddütte kalmaları halinde "alayım, nasıl olsa bir şey değilmiş" demeyi oldukça benimsemişlerdir.
alışverişte bu kumarı oynayacak insanların o firmaya olan sadakati konusu, bu kumarı oynatacak olan firmanın da sürdürülebilirliği konusu gözden kaçırılmamalıdır...