0
TAKİPÇİ
3
ARGÜMAN
8
ÖNERME
7
DESTEK

Haber kaynağı:

bir argüman oluşturdu: Osmnlıca Öğrenmek Gereksizdir.
Romaz-Dizi/Film Uyarlamaları Genelde Kötüdür

İstisnai durumlar olabilir. Bence en iyi uyarlama Fight Club'dır.

Romaz-Dizi/Film Uyarlamaları Genelde Kötüdür

Reyting kazanmak dizi/filme aşk fazlaca işlenir yada fazlaca aksiyon ekleyerek asıl konu az işlenir. Seyirci sıkılmasada asıl mesaj iletilmediği için film amacına ulaşmaz.

bir argüman oluşturdu: Romaz-Dizi/Film Uyarlamaları Genelde Kötüdür
Muhteşem Yüzyıl gelmiş geçmiş en iyi dizidir.

Pek Türk dizisi izlemesemde Muhteşem Yüzyıldan her alanda daha iyi olan diziler gördüm ancak Muhteşem Yüzyıl kadar magazinsel olmadıkları için kısa sürmüşlerdir. İzlenmesi için çizgisinden vazgeçmeyen dizilerde benim çapımda daha kalitelidir.

Mahremiyet öldü, bunu aşın.

Önlem alınırsa sosyal medya ve magazin çöker. Sistem magazinin çökmesine izin vermez. İnsanlarda sosyal medya ellerinden alınmadığı sürece önlem almayı bile düşünmez.

Üniversite okumak pişmanlıktır.

Bölümden bölüme değişir bence. Kimi bölüm vardır okursun hiçbir şeyde öğretmez sonunda bişey de olmazsın. Bazı bölümlerde işi üniversitede öğretir mezun olmadan iş sahibi olursun.

İstanbul dünyanın en güzel şehridir.

Güzellik göreceli kavramdır. Ayriyetten benim fikrim tam tersidir. Yeşil alanların iyice azalması betonun artması sonucu oluşan kötü görüntü ve boğucu havayı boğaz bile kurtaramaz.

İşinizi para almadan da yapmayı tercih ediyorsanız başarıya giden yoldasınız.

Her iş yeterince para kazandırmaya bilir.

Sosyal Medya Sınıf Ayrımına Yol Açmıştır.

Herkesin telefonla takılması bir yana en çok takipçisi olanlar, takipçisi az olanlardan daha çok hakka sahip olduğunu düşünmeye başlamıştır.(Örn. takipçisi olduğundan arkadaş ortamında daha çok ön planda olma isteği) Fenomen olan ve olmayanlar olarak da yeni sınıf ayrımına yol açmıştır.

bir argüman oluşturdu: Sosyal Medya Sınıf Ayrımına Yol Açmıştır.