0
TAKİPÇİ
5
ARGÜMAN
7
ÖNERME
2
DESTEK

Haber kaynağı:

Almanya'da büyüyen çocukların Türkiye'deki yaşıtlarından çok daha iri olmasının nedeni hakkında hiç konuşulmaması çok ilginç ve şüphelidir.

çünkü bireyler arasında ciddi bir zeka ve kilo farkı vardır.

arguman.org sitesinde goygoya izin verilmesi gelecekte ciddi bir yönetim sıkıntısı oluşturacak ve kaliteli içeriğin goygoy içerisinde eriyip kaybolmasına sebep olacaktır.

arguman.org sitesinin bu hit ile pek bir geleceği olmayacağı için bu kaygılar yersizdir.

bir argüman oluşturdu: TRT asla bir BBC g
ilerlemek bir seçimdir.

"ilerlemek" kelimesinin etimolojik anlamının belirlenmesi gerekir. onun dışında bu anlamsız bir genellemeden öteye gidemez.

Demokrasi kötü bir yönetim biçimidir.

iyi ve kötünün neye dayanarak belirlendiğinin bilinmemesi veya bu bilinebilirliğin mümkün olup olmadığı konuları net değildir ve bu önermeyi anlamsız kılar.

bir argüman oluşturdu: arguman.org sitesinde goygoya izin verilmesi gelecekte ciddi bir yönetim sıkıntısı oluşturacak ve kaliteli içeriğin goygoy içerinde eriyip kaybolmasına sebep olacaktır.
bir argüman oluşturdu: Almanya'da büyüyen çocukların Türkiye'deki yaşıtlarından çok daha iri olmasının nedeni hakkında hiç konuşulmaması çok ilginç ve şüphelidir.
Person of Interest dizisinin orijinal hikayesi dışında Kurtlar Vadisi'nden farkı yoktur

Gerçekçilik faktörünün yok sayılması doğaldır çünkü gerçekçiliğin derecelendirilmesi ve geçerliliği senaryoyla sıkı bir bağ içermesinden ötürü fonksiyoneldir ve bu yüzden önemli bir kriter değildir.

Breaking Bad dizisinde Mike Ehrmantraut'un öldüğü sahnede hiç çabalamaması hikayeyle tamamen çelişmektedir

Çünkü Mike Ehrmantraut karakterinin bir torunu vardır ve asla onu yalnız bırakmak istemeyecek olmasıdır. Bu yüzden karşı koymadan ölmesi tamamen senaryoya uymamakta ve mantıksız durmaktadır.

bir argüman oluşturdu: Breaking Bad dizisinde Mike Ehrmantraut'un öldüğü sahnede hiç çabalamaması hikayeyle tamamen çelişmektedir
bir argüman oluşturdu: Person of Interest dizisinin orijinal hikayesi dışında Kurtlar Vadisi'nden farkı yoktur
Person of Interest dizisinin orijinal hikayesi dışında Kurtlar Vadisi'nden farkı yoktur

Filmdeki ajan godmode-on resmedilmektedir ve işleyişteki ayrıntılar hızla atlanarak bütün yük orijinal gözüken konunun sırtına bindirilerek uyanıklık yapılmaktadır.

bir argüman oluşturdu: Person of Interest dizisinin orijinal hikayesi dışında Kurtlar Vadisi'nden farkı yoktur