1
TAKİPÇİ
0
ARGÜMAN
10
ÖNERME
10
DESTEK

Haber kaynağı:

İstanbul dünyanın en güzel şehridir.

Batının modernizminin ve doğunun mistisizminin en güzel şekilde harmanlandığı şehirdir.

Klasik müzik legal uyuşturucudur, kafayı yükseltir.

Klasik müzik araştırmalara göre beyin dalgalarını düzenler ve yaratıcılığı artırır, bu uyuşturucuların yaptığından çok daha farklı bir etkidir.

Türkiye Schengen alanına dahil olmalıdır

Türkiye Schengen alanındaki en çok nüfusa sahip ikinci ülke olacaktır, bu nüfusun çoğunluğu daha iyi şartlara sahip AB ülkelerine göç ederek ekonomileri olumsuz etkileyecek ve ülkeleri farklı yönlerden de kaosa sürükleyecektir.

Türkiye Schengen alanına dahil olmalıdır

Türkiye'den giden ve Türkiye'ye gelen turist sayısında artış olacaktır böylece her ülke ekonomik olarak bundan yararlanacaktır.

Türkiye Schengen alanına dahil olmalıdır

Avrupa'da işgücü marketi daha da serbest olacaktır, ve türkiyedeki işgücü hali hazırda birçok Schengen ülkesindekinden daha niteliklidir.

Tuvalet bulunamayan durumlar haricinde dışkısını tutan erkek homoseksüeldir.

Anal seksten zevk almak homoseksüelliğe işaret etmez, her erkek doğası gereği anal seksten zevk alır. Homoseksüellik kendi cinsine ilgi duyması durumudur.

Çocukların yanında sigara içmek yasaklanmalıdır.

Pasif içicilik sigara karşıtı kurumların uydurduğu kadar zararlı değildir çünkü pasif içiciler sigaraya günlük hayatlarının çok az bir kısmında maruz kalmaktadırlar ve akciğerleri bu zarara karşı kendini saatler içerisinde tamamen iyileştirebilir.